O Produkcji

Profesjonalne wykonanie 

1. Wyróżnia Nas doświadczenie.

      Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży produkcji oraz montażu mebli biurowych, pokojowych i kuchennych. Przez lata naszej działalności poszerzyliśmy ofertę i wypracowaliśmy techniki produkcji, które usprawniają pracę a także pozwalają świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie. Przestrzegamy wszystkich europejskich standardów. Dbamy o terminową realizację zleceń oraz uwzględnianie Państwa sugestii i oczekiwań.

Przy produkcji mebli korzystamy z gotowych i sprawdzonych projektów, które adaptujemy do wnętrz w domach i firmach naszych klientów. Jesteśmy ponadto otwarci na innowacyjne pomysły w zakresie wykonania mebli do kuchni, pokoju czy biura.

2. Partnerstwo z klientami.

      Zakład stolarski Janis współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedstawicielami firm, sklepów meblowych oraz hurtowni. Nasze usługi świadczymy przede wszystkim na terenie woj. śląskiego. Od początku działalności wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom, otwierając się na formę stałej lub jednorazowej współpracy! Oferujemy konkurencyjne ceny usług i mebli na zamówienie. Przy każdym zamówieniu gwarantujemy precyzyjne i profesjonalne wykonanie, zgodnie z harmonogramem prac, ustalonym z klientem.

Profesjonalne wykonanie

3. Sprawdzona kadra pracownicza.

      W firmie Janis zatrudniamy wykwalifikowanych i sprawdzonych pracowników. Wyróżniają się doświadczeniem zawodowym, nieprzeciętnymi umiejętnościami i wysoką kulturą osobistą. To fachowcy godni polecenia, o czym świadczą opinie zadowolonych z naszych prac klientów. Fachowo i z zaangażowaniem podejmują się realizacji Państwa zleceń, zapewniają sprawny demontaż i montaż mebli oraz profesjonalne doradztwo. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, ponieważ pozwala nam z powodzeniem pracować na miano rzetelnego wykonawcy mebli drewnianych dla firm i osób prywatnych!